diwu 1131231211 gots logo rgb

diwu 1131231211 gots logo rgb

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ

Szanowni Klienci,

Z uwagi na panująca sytuację epidemiologiczną informujemy, że od dnia 21-10-2020 nie będziemy przyjmować Państwa w naszym biurze / showroomie.
Kierujemy się troską zarówno o Państwa bezpieczeństwo, jak i naszych pracowników.

Wszelkie spotkania będą odbywać się przez telefon, e-mail lub w formie wideokonferencji, do czego bardzo zachęcamy. Na spotkanie online moga Państwo umówić się poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt

Odbiór zleceń będzie możliwy w formie przesyłek kurierskich. Prosimy o przesyłanie prób i produkcji za pośrednictwem kurierów.
Osobiście zlecenia będzie można odebrać wyłącznie przed wcześniejszym umówieniem się z biurem i ustaleniem dokładnej godziny odbioru z wyłączeniem kontaktu osobistego z magazynierem.
Brama wejściowa na posesję firmy będzie zamknięta – w momencie przyjazdu prosimy o naciśniecie dzwonka i zachowanie dystansu społecznego podczas otwierania bramy.

Zaznaczamy, że również terminy realizacji prób i produkcji mogą się wydłużyć. Wszelkie informacje będzie podawać Państwa opiekun.

O wszelkich zmianach w komunikacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wszystkie marki oraz instytucje działające w zakresie etycznej mody, zrównoważonego rozwoju zapraszamy do współpracy i kontaktu poprzez rejestrację na naszej stronie lub kontakt telefoniczny

Kontakt

MARKA KNK-KANAKA

ul. 3-go Maja 64/66
93-408 Łódź Polska

Telefon:

Tel./Fax: +48 42 636 05 59
Tel.: +48 513 03 88 06
         +48 513 03 88 05

E-mail:

Główny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Contact Center: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuj się z nami!
Administratorem Twoich danych jest: KNK Production and Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością UL. Pańska 96/83, 00-837 Warszawa
W  każdym  czasie  masz  prawo  dostępu  do  danych,  uzyskania  kopii,  żądania ich przeniesienia oraz do ich poprawiania. W każdym czasie możesz odwołać lub ograniczyć każdą ze zgód na przetwarzanie danych. Jeśli uważasz, że Twoje dane są przetwarzane w sposób niewłaśc iwy,  masz  prawo zgłoszenia sprzeciwu oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Korespondencję  dotyczącą  danych  osobowych  należy  kierować  na  adres: cc@knk-kanaka.pl lub pisemnie na ww. adres Administratora
 
 
Umów sie z nami na spotkanie online. Po wypełnieniu formularza, skontaktujemy się w celu potwierdzenia !

 

Oferta        O marce       Blog       Inspiracje       Green zone        Partnerzy      Kontakt      Regulamin

insa insa insa

 
KNKKANAKAlogo
 
KNK-KANAKA jest zastrzeżonym znakiem towarowym