diwu 1131231211 gots logo rgb

diwu 1131231211 gots logo rgb

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ

Szanowni Klienci,

Z uwagi na panująca sytuację epidemiologiczną informujemy, że od dnia 21-10-2020 nie będziemy przyjmować Państwa w naszym biurze / showroomie.
Kierujemy się troską zarówno o Państwa bezpieczeństwo, jak i naszych pracowników.

Wszelkie spotkania będą odbywać się przez telefon, e-mail lub w formie wideokonferencji, do czego bardzo zachęcamy. Na spotkanie online moga Państwo umówić się poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt

Odbiór zleceń będzie możliwy w formie przesyłek kurierskich. Prosimy o przesyłanie prób i produkcji za pośrednictwem kurierów.
Osobiście zlecenia będzie można odebrać wyłącznie przed wcześniejszym umówieniem się z biurem i ustaleniem dokładnej godziny odbioru z wyłączeniem kontaktu osobistego z magazynierem.
Brama wejściowa na posesję firmy będzie zamknięta – w momencie przyjazdu prosimy o naciśniecie dzwonka i zachowanie dystansu społecznego podczas otwierania bramy.

Zaznaczamy, że również terminy realizacji prób i produkcji mogą się wydłużyć. Wszelkie informacje będzie podawać Państwa opiekun.

O wszelkich zmianach w komunikacji będziemy Państwa informować na bieżąco.

arrow
arrow
Wszystkie marki oraz instytucje działające w zakresie etycznej mody, zrównoważonego rozwoju zapraszamy do współpracy i kontaktu poprzez rejestrację na naszej stronie lub kontakt telefoniczny
Oferta        O marce       Blog       Inspiracje       Green zone        Partnerzy      Kontakt      Regulamin

insa insa insa

 
KNKKANAKAlogo
 
KNK-KANAKA jest zastrzeżonym znakiem towarowym