diwu 1131231211 gots logo rgb

diwu 1131231211 gots logo rgb

UPCYCLING

Wszystkie marki oraz instytucje działające w zakresie etycznej mody, zrównoważonego rozwoju zapraszamy do współpracy i kontaktu poprzez rejestrację na naszej stronie lub kontakt telefoniczny

UOPDIWU

UPCYCLING

Branża modowa znalazła się w czołówce gałęzi przemysłowej uznawanej za najbardziej zanieczyszczającą środowisko. Duża część kupowanych przez nas ubrań trafia jako odpad do spalarni lub składowisk odpadów. Rosnąca konsumpcja przyczynia się do  generowania coraz większej ilości śmieci.
UPDIWU to odzew na fast fashion, która generuję gigantyczne ilosci odpadów.
Dzięki projektowi, odzież używana dostaje drugie życie poprzez odświeżenie lub całkowite jej przefarbowanie.
UPDIWU oferuję upcykling odzieży typu: spodnie, t-shirt, płaszcz, sukienka a także akcesoria takie jak: obuwie, czapka, torba, ręcznik i inne.

RECYCLING

Codziennie generujemy odpady poprodukcyjne, które wykorzystujemy w dalszych działaniach. Naszym celem jest maksymalne wykorzystanie odpadów, z których przygotowujemy metki/zawieszki, czy wieszaki na odzież. Z pozoru proste rozwiązania przyczyniają się do zmiejszenia się ilości śmieci.
Nieustannie poszukujemy nowych sposobów przedłużenia żywotności wszelkiego rodzaju opadów powstałych z naaszych działań. 

Oferta        O marce       Blog       Inspiracje       Green zone        Partnerzy      Kontakt      Regulamin

insa insa insa

 
KNKKANAKAlogo
 
KNKKANAKA jest zastrzeżonym znakiem towarowym